ŻYCZLIWOŚĆ

Obiekty

Glamping

Cytując Wikipedię, Glamping to zbitka angielskich słów glamorous (ekskluzywne) i camping (biwak), oznaczająca luksusowy kemping. Glamping podbije serce każdego, zapewnia bliskość natury jak w namiocie ale też komfort i wygody jak w hotelu.
Ośrodek dysponuje namiotami Safari S (2 miejscowymi, dla par) i Safari M (4 miejscowymi, piętrowy, rodzinny). Istnieje możliwość dostawek. Wszystkie namioty posiadają prysznice, toalety, łóżka i pełne umeblowanie.
Na terenie ośrodka dostępny jest darmowy, szybki (dostarczany światłowodem) internet. WiFi ma doskonały zasięg na terenie całego ośrodka.

Obiekty

DOMEK

A dla zagorzałych tradycjonalistów proponujemy 7-osobowy (dwie sypialnie na pietrze) domek letniskowy. Domek jest klimatyzowany i w pełni wyposażony (kuchnia, prysznic, dwie toalety na pietrach, kominek, TV, Wi-Fi).

Atrakcje

Aktywności

Ośrodek posiada na swoim terenie boisko multi-funkcyjne o wymiarach i funkcjonalnościach kortu tenisowego. Boisko jest pokryte obecnie najnowocześniejszą i najgęstszą dostępną sztuczną trawą zasypaną piaskiem kwarcowym. Dzięki temu można na nim grać w tenisa, piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę i inne dyscypliny.
Oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów, dzięki temu można zwiedzać przepiękny teren Czarnorzecko-Strzyżowskiego Parku Krajobrazowego.
Wędkarzy zapraszamy na nasz staw i do krytej altany,
A Wasze maluchy na w pełni wyposażony plac zabaw.

Atrakcje

WYPOCZYNEK

A wieczorem zregeneruj swoje siły w naszej saunie i jacuzzi opalanymi naturalnym drewnem.
Później zapraszamy na grilla w naszej wiatce grillowej.
Tańce, hulanki i swawole możliwe do białego rana.
A nazajutrz polecamy spacery po przepięknym okolicznym lesie.

MAGICZNY ZAKĄTEK

DOŁOŻYMY WSZELKICH STARAŃ ŻEBYŚ MIAŁ POCZUCIE DOBREGO WYBORU DESTYNACJI.